PROČ PRÁVĚ

ZEMENTINE LAB?

V naší nabídce najdete technologicky nepokročilejší řešení designových materiálů s fyzikálními vlastnostmi, které jsou neočekávané. Přesto v rámci technologického transferu pracujeme na neustálém zlepšování designových materiálů a maximálním využití jejich inovačního potenciálu. Výsledkem této vývojové činnosti je pokročilé modulární řešení s unikátními estetickými a fyzikálními vlastnostmi. Například vylepšení designové stěrky Zementine o možnou funkci pro vytvoření klidové zóny, pro Vaší ničím nerušenou relaxaci.

Propracované řešení Zementine Smog spolehlivě odstíní a zabrání negativnímu účinkům elektromagnetického záření, které se vyskytuje ve Vašem okolí a mezi jehož zdroje patří: vedení vysokého napětí, podzemní kabely, trafostanice, elektrická železniční zařízení, vysílače mobilních sítí, radiovysílače, televizní vysílače a dokonce i veškeré elektrické přístroje v domácnosti. Všechny tyto zdroje záření mají podle rozsáhlých výzkumů neblahý vliv na naše zdraví, a proto je na místě hledat způsoby, jak se před ním chránit.

A umíme toho mnohem víc. Zároveň mimo již vyvinutých řešení Vám v rámci vývojové a výzkumné činnosti umíme nabídnout jiná chytrá řešení na míru. Pokud chcete skutečně jedinečné řešení neváhejte nás oslovit.

Kontaktujte nás