Epox

Minimalistická, velmi odolná epoxidová stěrka, použitelná na stěny a podlahy

Oproti běžným cementovým stěrkám vyniká svou tvrdostí, a především odolností proti vodě. Koupelny a jiné prostory, pro které je typické neustálé působení vody, díky tomu nejsou žádnou překážkou a použití stěrky Epox je tedy téměř neomezené – od komerčních prostor, přes koupelny až po venkovní fasády.

Samotná struktura stěrky je poměrně porézní, což podtrhuje výraz betonové plochy a je dostupná v rozsáhlé barevné škále. Designový povrch je možné aplikovat ve dvou strukturálních řešeních – v přirozeném provedení stěrky Epox a Epox Masticca, které bylo přímo vyvinuto pro použití v kuchyni a pro které je specifická hladší a méně pórovitá plocha. Industriální vzhled stěrky Epox je pouhou první fází našeho vyspělého materiálu, který si můžete dále vylepšit například o metalické efekty nebo jedinečné perleťové efekty Epox Brilla.

Hledáte-li luxus a originalitu, můžeme vám zaručit, že s vylepšením zakladního Epoxu, ať už o metalické či perleťové efekty, dostanete zcela jedinečný produkt v prvotřídní kvalitě.

 

KOUPELNY

Těžištěm použití Zementine® Epox v interiéru jsou především koupelny, a to díky jeho nepřekonatelným vlastnostem: design, estetika, variabilita vzhledů, voděodolnost, snadná údržba, absence spar.

Aplikací Zementine® Epox získáte vysoce praktické a pokročilé řešení, které v koupelnách vyniká přírodním vzhledem. V kombinaci s odolností proti vodě a bezsparou plochou je výhodnější náhradou za obyčejné obklady a dlažby. Epox vás překvapí svojí vysokou odolností, životností a jednoduchou údržbou.

Spojením stěrky Epox s dalšími materiály získáte esteticky vyváženou kompozici s betonovým výrazem. Doporučujeme kombinovat předevšímse dřevem, bílou keramikou, chromem, sklem a antracitovou barvou.

INTERIÉR

Stěrka Epox je díky svým vlastnostem ideálně použitelnána designové stěny,podlahy, schodiště, kuchyně nebo krby.

Pohledová nadčasovost designového povrchu Epox skvěle vyniká na samostatných plochách interiérových stěn nebo hmotách krbových těles. Aplikace stěrky Zementine® Epox na krbová tělesa nebo nespalné plochy okolo krbů je trefou do černého.

Designově čisté řešení a neotřelý přírodnívzhled sedíky své nadčasovosti stane trvalým výrazem v interiéru.

EXTERIÉR

Stěrka Epox vyniká díky epoxidovému základu oproti jiným stěrkám svou tvrdostí a především výjimečnou odolností proti vodě. Použití do venkovních prostor, kde hrozí působení vnějších vlivů, tak není žádný problém.

Zementine® Epox je díky svým vlastnostem v exteriéru ideálně použitelný na fasády, zahradní kuchyně, schodište a ploty.

 

 

VARIANTY S POVRCHOVÝM PROBARVÉNÍM

VARIANTY S PROBARVÉNÍM VRCHNÍ I ZÁKLADNÍ VRSTVY

EPOX BRILLA