Mineral

Exkluzivní nadstavba stěrky Epox, imitující přírodní nerosty

Jedná se o kombinaci jedinečných imitací minerálů, polodrahokamů i jiných nerostů, které vynikají svou strukturou, doplněnou o brilantní perleťové efekty, dokonale imitující přírodní vzhled těchto nerostů. Dosud není znám žádný materiál nebo technologie dosahující takovýchto vlastností a zároveň kvalit moderního designu.

Tato technologie je světově unikátní. Představte si vámi vybranou plochu či stavební prvek tak jako by byl celý proveden z Tyrkysu, červeného Jaspisu, černého Travertinu nebo „jen“ z Žuly, Fylitu či Alabastru, možností kombinací je mnohem více. Při realizaci těchto představ nejsme ničím omezeni. Roli pro nás nehraje ani maximální výrobní rozměr kamenné desky, složitá logistika nebo montáž.

Fascinovaly by vás schody vypadající jako by byly vyrobeny z jednoho kusu Tyrkysu? Nebo jen chcete nahradit nepraktické velkoformátové obklady naší imitací Žuly? Terrazzo na celou plochu designové stěny?

To co je pro jiné technologie neřešitelné, pro nás není problém

Vlastnosti

  • Voděodolnost a nesavost

  • UV stabilita

  • Mechanická odolnost

  • Snadná čistitelnost a jednoduchá údržba

  • Absence spar

Díky těmto vlastnostem je možné ho využít jako náhradu za obklady a dlažby v mokrých provozech, jako náhradu za běžné podlahové nášlapné materiály (lamino, vinyl, parkety, PVC, dlažby apod), nebo jako náhradu za běžný obklad schodišť.

Samozřejmostí je možnost realizace jak v interiéru tak i exteriéru.

UKÁZKA JEDNOTLIVÝCH PROVEDENÍ MINERAL