MINERAL

Mineral je exkluzivní nadstavbou stěrky Epox. Jedná se o kombinaci jedinečných imitací minerálů, polodrahokamů i jiných nerostů, které vynikají svou strukturou, doplněnou o brilantní perleťové efekty, dokonale imitující přírodní vzhled těchto nerostů. Dosud není znám žádný materiál nebo technologie dosahující takovýchto vlastností a zároveň kvalit moderního designu.

Tato technologie je světově unikátní. Představte si vámi vybranou plochu či stavební prvek tak jako by byl celý proveden z Tyrkysu, červeného Jaspisu, černého Onyxu nebo „jen“ z Žuly, Fylitu či Alabastru, možností kombinací je mnohem více. Při realizaci těchto představ nejsme ničím omezeni. Roli pro nás nehraje ani maximální výrobní rozměr kamenné desky, složitá logistika nebo montáž.

Fascinovaly by vás schody vypadající jako by byly vyrobeny z jednoho kusu Tyrkysu? V koupelně by se vám líbila bezespará podlaha z Onyxu? Nebo jen chcete nahradit nepraktické velkoformátové obklady naší imitací Žuly? Pro nás není problém.

Výhodami stěrky Mineral jsou mimo unikátního luxusního vzhledu i:

– Voděodolnost a nesavost
– UV stabilita
– Mechanická odolnost
– Snadná čistitelnost a jednoduchá údržba
– Absence spar

Díky těmto vlastnostem je možné ho využít jako náhradu za obklady a dlažby v mokrých provozech, jako náhradu za běžné podlahové nášlapné materiály (lamino, vinyl, parkety, PVC, dlažby apod), nebo jako náhradu za běžný obklad schodišť.

Samozřejmostí je možnost realizace jak v interiéru tak i exteriéru.

UKÁZKA JEDNOTLIVÝCH PROVEDENÍ MINERAL