Reference

Tomáš Hertl

Děkujeme za skvělou spolupráci při stavbě našeho domu. Byli jsme moc spokojení s průběhem stavby, skvělým jednáním a s výsledkem. Celý průbeh stavby jsme si užili, hlavně díky úžasným lidem, kteří na tom pracovali.
Jsme velice spokojení se stěrkami, které máme v domě. Vše je přesně podle našich představ. Hlavně stěrka v klubovně. Ta je přímo úžasná a ani jsme nečekali, že mohla takhle dopadnout. Byla za ní spousta práce, ale dělá celou klubovnu.
Kdybychom se rozhodli znovu stavět, určitě bychom firmu neměnili a rozhodně doporučujeme.

Lucie Ehrenbergová

Na zeď za kuchyňskou desku jsme původně přemýšleli o menších bílých lesklých dlaždičkách. Nebylo to ale to nejpraktičtější řešení. Navíc jsme přes našeho kamaráda objevili betonovou stěrku a nemohli jí pustit z hlavy.
No a po první schůzce jsme měli jasno. To je to, co chceme! Největší výhodou stěrky kromě toho, že skvěle vypadá, je to, že je voděodolná a dá se i jednoduše omývat vodou se saponátem, což se v kuchyni hodí.

Nám se stěrka tak líbila, že jsme se nakonec rozhodli jí z kuchyně protáhnout i na stěnu v obýváku a celý prostor tím sjednotit. No a když bych měla v celém bytě vybrat jeden jediný oblíbený prvek, byla by jím rozhodně stěrka. Je to kvalitní povrch, který působí neokoukaně, moderně a opravdu na první pohled zaujme každého, kdo k nám přijde na návštěvu. Až mě trochu mrzí, že už jsme měli hotovou koupelnu, protože v koupelně by stěrka taky fungovala skvěle!

Kateřina Kuranova

Betonová stěrka. Věc, do které jsem se zamilovala na první pohled a ihned jsem věděla, že jí chci do své kuchyně, ač jsme v té době neměli položenou ani základní cihlu. Byla to prostě láska na první pohled.  
Ještě víc jsem se do ní zamilovala, když jsem viděla u Lucky @lucie_ehr a Domči @dominikalukasova, že je na českém trhu nějaká firma, která to dělá jinak. Víc kreativně, víc kvalitně, jinak barevně,…a měla jsem jasno. Ani jsem nehledala dál. Byla to pro mě sázka na jistotu.

Michael Londesborough

„When designing a new fireplace, one necessary consideration is a fire-proof material that surrounds the opening to the fire.  Heat-proof glass is often used, or ceramic tiles.  Neither suited our design, which we needed to fit well with our wooden flooring.  The solution became Kallmunzer Special SurfaceTM, which looks great, is heat and fire-proof, and cleans extremely easily.  We are completely satisfied!“
 
„Při navrhování nového krbu je nutné zvážit ohnivzdorný materiál, který obklopuje otvor do ohně. Často se používá sklo odolné vůči teplu nebo keramické dlaždice. Ani jeden těchto materiálu se pro náš design nehodil. Potřebovali jsme splnit všechny normy, ale zároveň se sladit k naší dřevěné podlaze. Řešení se objevilo v Kallmünzer Special SurfaceTM, který vypadá skvěle, je odolný proti teplu a ohni a velmi snadno se čistí. Jsme zcela spokojeni!“